BALTIJOS DURYS JŪSŲ VIDAUS DURŲ GAMINTOJAS

Polo

Light Classic

Simple

Antinory

Trio

Neo Classic

New Line

BALTIJOS DURYS VIDAUS IR KAMBARIO DURYS

 

new classic

KOKYBĖ

Patvarumas, gera garso izoliacija, funkcionalumas, dizainas bei estetika – savybės, kuriomis privalo išsiskirti medžio gaminiai. Tai 5 lygių standartas, kuriais vadovaujamės Baltijos Durys, kurdami bei plėtodami savo gamybinės produkcijos kolekcijas. Vidaus durys bei baldai, svarbią funkciją atliekantis namų atributas, kuris privalo užpildyti jūsų namus jaukumu ir šiluma, saugoti Jūsų privatumą, išlikti funkcionaliais ir ilgai tarnauti.

BALTIJOS DURYS

Lietuvoje gimstanti BALTIJOS DURYS medžio produkcija.
Savo kelionę gamybos srityje pradėjome gamindami vidaus duris bei kurdami interjero dizaino sprendimus. Šiandiena džiaugiamės galėdami dalintis sukaupta patirtimi bei pristatyti naują Baltijos Durys paslaugą – medinių baldų projektavimas ir gamyba. Rinkdamiesi iš plataus medžio produkcijos asortinemo kartu su Baltijos Durys sukursite savo svajonių interjerą.
Labai svarbu, kad interjero kūrimo, durų pasirinkimo bei gamybos ir montavimo proceso metu jus lydėtų patyrusi profesionalų komanda, išmananti kiekvieno darbo etapo subtilybes. Nuo idėjos iki galutinio produkto integravimo į jūsų interjerą, visų šių procesų valdymas – mūsų tikslas, kurio siekiame su kiekvienu klientu.
Durų gamybos srityje esame jau 6 metai. Sukaupta durų gamybos bei prekybos durimis patirtis sukūrė įmonei tvirtą veiklos tęstinumą, kuri užtikrina, kad gausite kokybiškus medžio produktus, pagamintus Lietuvoje ir bus laikomasi garantinių įsipareigojimų.

BALTIJOS DURYS PATIKIMAS DURŲ GAMINTOJAS

DURŲ GAMYBA


 

Kiekvienos durys yra gaminamos išskirtinai pagal indiviadualius užsakovo reikalavimus ir porekius. Pateikti kokybišką produktą klientui mums padeda griežtai kontroliuojamas durų gamybos procesas, o ilgametė patirtis durų gamybos srityje suteikia galimybes kurti kokybišką, šiuolaikinius standartus atitinkančias kambario duris.

Durų sistemos padeda įgyvendinti įvairias interjero dizaino užduotis. Platus sistemų pasirinkimas leidžia išpildyti įvairiausias dizaino idėjas. Teisingas pasirinkimas gali išsaugoti erdvę mažose patalpose, vidaus durys su neįprastu atidarymo mechanizmu gali tapti interjero akcentu arba pagrindine interjero detale.

PASIRINKTI SISTEMĄ

POPULIARIAUSIAS DURŲ DIZAINAS

Kiekvienais metais stebime kaip tam tikro laikotarpio interjero dizaino tentencijos koreliuoja su durų dizaino ir modelio pasirinkimu. Vidaus durų dizainas išlieka svarbiausiu durų pasirinkimo kriterijumi ir tik vėliau atsižvelgiama į durų technines savybes.

Populiarumą išlaiko įprastos klasikinės durų formos be papildomų įmantrių atributų. Šios durys pavergia klientų širdis paprastumu, lengvomis formomis, tokio tipo klasikines duris ypatingai lengva pritaikyti prie įvairių interjero stilių. 
Kviečiame apžiūrėti “NEW Classic” kambario durų kolekciją. Itin prakitškos, papuoštuos santūriomis linijomis, išsiskiriančios harmoningomis proporcijomis bei nepaprasta elegancija vidaus durys.

PASLAUGOS

KONSULTUOJAME

 

Profesionalus klientų konsultavimas renkantis vidaus duris, informacija apie techninę durų charakteristiką bei įmanomus montavimo variantus, deriname bei kuriame nestandartinius sprendimus durų gamybos bei montavimo srityse – tai tik dalis paslaugų, kurias gali suteikti mūsų komandos specialistai. Klientai gauna ne tik kokybišką produktą, bet ir išsamią informaciją bei palaikymą viso proceso metu. Mes atsiųsime jums informaciją elektroniu paštu arba atsakysime į visus jūsų klausimus telefonu. Taip pat galite užduoti savo klausimus užpildę žemiau esančią formą.

GAMINAME IR KOMPLEKTUOJAME


 

Užsakymo komplektavimas vyksta tiesiogiai gamybiniame ceche. Taip išvengiama komplektacijos klaidų. UAB „Baltijos
durys“ specialistai vykdo užsakymo atlikimo kontrolę visuose etapuose – nuo gamybos iki logistikos.
Durų gamyboje yra įdiegta speciali surinkimo sistema, kurios dėka visos pagamintos ir išvežamos durys yra pilnai paruoštos montavimui. Gamykloje dirbama su itin tikslia pjovimo įranga, kuri užtikrina nepriekaištingą montavimo elementų atitikimą.